ABOUT ME

Jestem uczennicą Warszawskiego Liceum na profilu teatralno-filmowym. 
Moim marzeniem jest aby w przyszłości poświecić się w 200% pracy związanej ze sztuką a dokładniej filmem i pozytywnymi, inspirującymi ludzmi.
W wolnym czasie gotuję, ćwiczę , bawię się modą oraz robię zdjęcia...dużo zdjęć ;D
Kocham zwierzęta a w szczególności koty i kiedyś chciałabym mieć własnego. 
Moje korzenie są na Pomorzu. Rodzina mieszka w pobliżu Gdańska i to tam czuję się jak w domu a Warszawa jest dla mnie anonimowym światem, w którym żyję na codzień. 
Mimo młodego wieku czuję,że zatrzymałam się w latach 90. pod koniec, których miałam przyjemność przyjść na ten piękny świat :) Jest tak dlatego, że wielką wagę przywiązuje do swojej przeszłości i osób, które pomogły mi się teraz stać silną i otwartą dziewczyną. To im zawdzięczam to gdzie teraz jestem.
Jestem zakochana we wszystkim co proste, ponadczasowe i stonowane. Mody nigdy nie traktuję poważnie i szukam w niej siebie. Najlepiej czuję się w casualowych ubraniach i wygodnych butach, w których będę w stanie dobiec na mrugające zielone czy do autobusu.
O założeniu bloga myślałam od dawna,ale zawsze brakowało mi motywacji gdy już wszystko było gotowe. Czułam, że nie odnajdę się w tym miejscu, początki były dla mnie bardzo ciężkie a moja zieloność w jakichkolwiek czynnościach związanych z blogiem jeszcze bardziej mnie zniechęcała.
Dziś jestem to dla Ciebie. Mam nadzieję, że Ci się spodoba to o czym będę pisała i będziesz tu zaglądać częściej ! ;) 

Jak bym opisała siebie w jednym zdaniu?
 Jestem wesołą , otwartą osobą, która kocha modę, stara się prowadzić zdrowy tryb życia i stale się rozwijać.


Popular Posts